Balçova Çilingir

Reklam

Çilingir, anahtarı unuttuğunuzda veya kaybettiğinizde kapıyı açamamanız durumunda, özel kasalarını açamadığınızda ve arabanıza giremediğiniz durumlarda çağırdığınız kişidir. Bu kişiler geldiğinde sizlere bu olumsuz durumda yardımcı olmaya çalışacaktır. Ama insanların almak istediği hizmet ise hızlı, kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı bir hizmettir.

Ev ve ya araba kapısını açamadığını durumlarda çilingir hizmeti almak zorunda kalırsınız. Bu durumda kalan insanlar çilingir hizmeti alırken çilingirin hızlı gelmesini, güvenilir olmasını ve uygun maliyette olmasını istemektedir. Bazen çağırdığınız çilingir sizin yaşamış olduğunuz olumsuz durumlara daha da olumsuzluk katabilmektedir.

Balçova Çilingir Hizmeti

İşi ağırdan alması, kapıya zarar vermesi ve üstüne fazla maliyet insanların moralini daha da bozmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise; gelen kişinin bu konuda uzman bir kişi olmasıdır. Her işte olduğu gibi çilingir hizmeti alırken de işin uzmanını çağırmak sizin için en doğrusu olacaktır. Bu konuda firmamız İzmir ve çevresinde çilingir ve oto çilingir hizmeti vermektedir. Balçova çilingir hizmeti ile kapılarınızı zorlamadan sizlere yardımcı oluyoruz.

Firmamız İzmir ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Lisanslı ve sertifikalı uzman çilingirlerimiz ile sizlere hızlı ve güvenli hizmet sunmaktayız. 7/24 sizlere hizmet veren firmamız uzman ve kaliteli kadrosuyla sizlere güven vermekte ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Balçova

İzmir’ in merkez ilçelerinden birisi olan Balçova tarihi olarak İzmir’ in tarihi geçmişiyle iç içe bir geçmişe sahiptir. Konum olarak Narlıdere ve Konak ilçelerine komşu olan ilçe kuzeyinde ise İzmir Körfezine komşuluk etmektedir. Geçmişinde ilk kez 01.03.1963 yılında belediye olarak belirlenmiştir. 1980 yılında ise Narlıdere merkezinin şubesi durumuna geçmiş sonrasında 03.06.1992 yılında tekrardan belediye olarak belirlenmiştir. Oldukça eski bir tarihe sahip olması Romalılar döneminden kalma Agamemnon Kaplıcalarına ve Yunanlılardan kala su kuyusu ve mahzenine ev sahipliği yapmasını sağlamıştır. Türkiye’ nin en yüksek ikinci teleferiğine de ev sahipliği yapmaktadır.

Balçova’da Hizmet Alabileceğiniz Mahalleler

Bahçelerarası Mahallesi
Çetin Emeç Mahallesi
Eğitim Mahallesi
Fevzi Çakmak Mahallesi
İnciraltı Mahallesi
Korutürk Mahallesi
Onur Mahallesi
Teleferik Mahallesi