Bayraklı Çilingir

Reklam

Çilingir, her hangi bir şekilde erişimi kısıtlı, kapı, kasa, oto ve dolap kapılarını açan kişidir. Çilingirlik hizmeti veren bir işletme olarak 7/24 aralıksız çalışmaktayız. Lisanslı ve sertifikalı, sorumluluk sahibi çalışanlarımızla sorunlarınıza en kısa sürede kesin çözüm üretmekteyiz. Kasa, kapı kilidi, dijital ve elektronik aygıtlarınızın kilit sorununu güvenle giderilebilmekteyiz.

Bayraklı Çilingir Hizmeti

Bayraklı ve çevresinde güvenli çilingir hizmeti almak isteyenlerin ilk başvuru adresi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizin de her hangi bir şekilde açılmayan kapı, dolap, kasa v.s ihtiyacınız olduğunda arayabilirsiniz. Oto çilingir çalışmalarımız sadece kapı kilidi açmaktan ibaret değildir. Güvenle oto anahtarınızı yaparak en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Bayraklı çilingir olarak, güvenli hizmet kaliteli iş üreterek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bayraklı çilingir kadromuzu gereken eğitimleri alarak uzmanlık kazanan lisanslı ve sertifika almaya hak kazanan kişilerden seçiyoruz. Müşteri memnuniyeti güveni kazanmanın para kazanmaktan daha önemli olduğuna inanarak çalışıyoruz. Çilingirlik mesleğini seçmek isteyenler tüm iklim koşullarında ve alanlarda çalışmayı göze alan, sorumluluk sahibi, parmaklarını çok iyi kullanabilen, hisleri güçlü, çözüm üretme kabiliyeti yüksek kişiler olmalıdır.

Bayraklı

22 Mart 2008 yılında belediye olarak belirlenmiş kent tarih olarak Tunç çağına kadar dayanmaktadır. İzmir’ i kuranların burada yaşadığı yapılan kazılar sonucunda netlik kazanmıştır. Coğrafi olarak kuzeyinde Karşıyaka, doğusunda Bornova, güneyinde Konak ilçelerine komşuluk etmekte olup batısında da İzmir Körfezi vardır. Belediye olarak çok genç olan Bayraklı ilçesi şimdilerde bitmiş ve inşaatı devam eden bir çok gökdelene de ev sahipliği yapmaktadır. İlçenin kuzeyinden geçen İzmir çevre yolu nedeniyle ulaşım oldukça rahat olup bir çok toplu taşıma aracının da bağlantı noktasında bulunmaktadır.

Bayraklı’da Hizmet Alabileceğiniz Mahalleler

75. Yıl Mahallesi
Adalet Mahallesi
Alpaslan Mahallesi
Bayraklı Mahallesi
Cengizhan Mahallesi
Çay Mahallesi
Çiçek Mahallesi
Doğançay Mahallesi
Emek Mahallesi
Fuat Edip Baksı Mahallesi
Gümüşpala Mahallesi
Körfez Mahallesi
Manavkuyu Mahallesi
Mansuroğlu Mahallesi
Muhittin Erener Mahallesi
Onur Mahallesi
Orgeneral Nafiz Gürman Mahallesi
Osmangazi Mahallesi
Postacılar Mahallesi
Refik Şevket İnce Mahallesi
Soğukkuyu Mahallesi
Tepekule Mahallesi
Turan Mahallesi
Yamanlar Mahallesi