Foça Çilingir

Reklam

Eviniz veya aracınız için artık 7/24 ulaşabileceğiniz çilingiriniz var. Profesyonel hizmet anlayışımız ve işinde uzman sertifikalı çilingir ustalarımız ile kapı önünde kalmakla ilgili yaşadığınız probleminizi en kısa sürede çözüyoruz.

Artık aracınızın veya evinizin anahtarını unuttuğunuzda paniğe kapılmanıza gerek yok. Günün her saati bize ulaşarak evinize girebilir, arabanızın anahtarını kaybetseniz de işinde uzman oto çilingir ustalarımız sayesinde gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Hem de tahmin edeceğinizden çok daha kısa sürede.

Foça Çilingir Hizmeti

Hızlı ve profesyonel hizmet anlayışımızla Foça çilingir servisinde geniş hizmet ağına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizi telefonla aramanızdan kısa bir süre sonra vermiş olduğunuz adrese gelerek, azami özen ve titiz bir çalışma ile probleminizi hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Müşterilerimizle oluşturduğumuz güvene dayalı profesyonel hizmet ağımızı her geçen gün daha da iyileştirmek için emek sarf ediyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizle ilgili lisanslı ve sertifikalı bir alt yapıya sahip olmanın da gururunu yaşıyoruz. Evinizin ya da aracınızın anahtarını unuttuğunuzda yapmanız gereken tek şey hemen bizi aramak, neredeyse siz gözünüzü kapatıp açıncaya kadar biz yanınızda olacağız.

Foça

Doğusunda Aliağa, güneyinde Menemen, batısından ve kuzeyinde Ege Denizi ile komşudur. Tarihi geçmişi oldukça eskilere dayanan bölgenin adı burada yaşayan foklardan dolayı Phokaia’ dan gelmektedir. Sayıları oldukça azalan Akdeniz Foklara halen daha ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede düzenlenen festivaller nedeniyle adını uluslararası alanda da duyurmuş olan bölge her yıl yerli ve yabancı turistin uğrak noktası haline gelmiştir. Tarihi dokusu ve coğrafi güzellikleri bakımından oldukça zengin bölgeler arasındadır. Bölge konumundan genellikle poyraz rüzgarları hakimdir. Poyraz rüzgarlı sayesinde de oldukça temiz bir havaya sahiptir.

Foça’da Hizmet Alabileceğiniz Mahalleler

Atatürk Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Fatih Mahallesi
Fevzi Çakmak Mahallesi
Fevzipaşa Mahallesi
Hacıveli Mahallesi
Ilıpınar Mahallesi
İsmetpaşa Mahallesi
Kazım Dirik Mahallesi
Kemal Atatürk Mahallesi
Koca Mehmetler Mahallesi
Kozbeyli Mahallesi
Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi
Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi
Yenibağarası Mahallesi
Yeniköy Mahallesi