Gaziemir Çilingir

Reklam

7/24 hizmet veren, lisanslı ve sertifikalı bir çilingire ihtiyacınız varsa bundan sonra Gaziemir çilingir tek adresinizdir. İzmir sınırları dahilinde geniş bir bölgeye hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerinin daima hizmetindedir.

Çelik kapı kilitleri, tahta kapı kilitleri, demir kapı kilitleri ve oda kapısı kilitleri dakikalar içerisinde ve kapınıza zarar vermeden değiştirilir, kilitli kapılar kolayca açılır.

Gaziemir Çilingir Hizmeti

Kapı çilingir hizmetlerinin yanında oto çilingir hizmetleri de uzmanlık alanımız. Oto anahtar yapımı, korna sistemleri, oto kontak anahtarı tamiri tarafımızdan güvenli bir şekilde yapılır. Garantili ürünler, yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılır.

Bundan sonra evinizde ve işyerinizde paranız ve değerli eşyalarınız güvence altında.

Hırsızların bile açamadığı kilitlerin satışı ve montajı, elektrikli kilit satışı ve montajı ile Gaziemir çilingir size sunduğu güvence ve garantili ürünleri ile çilingir işlerinizde her zaman ilk tercihiniz olacaktır.

Çilingir işleriniz için güvenilir bir firmayı tercih etmeniz sizin ve ailenizin maddi ve manevi güvenliği için oldukça önemlidir. Şirketimiz güvenli hizmet anlayışı ve uzman personeli ile size bu güveni yaşatacak bir misyona sahiptir. Hizmet gayemiz kısa zamanda garantili ürünler ile güvenli bir iş sunmaktır. Çilingir hizmetlerimiz, teknolojinin getirdiği yeniliklerle gelişim ve ilerleme göstermektedir.

Gaziemir

İzmir ilinin merkez ilçelerinden birisi olan bölge batısından ve kuzeyinden Karabağlar ilçesiyle, doğusunda Buca ve güneyinde de Menderes ilçesiyle komşu durumundadır. Son zamanlarda önemli sanayi bölgelerinden birisi haline gelen bölge Ege Serbest Bölgesi, Fuar İzmir, Gaziemir Hava Üssü, Adnan Menderes Havalimanı ve Uzay Kampı Türkiye’ ye ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede yaşayan halkın oldukça çeşitli etnik bir kökeni mevcuttur. Mübadeleler sırasında bu bölgeye yerleştirilen halk imar ve inşa bakımından oldukça önemli bir role sahiptir.

Gaziemir’de Hizmet Alabileceğiniz Mahalleler

Aktepe Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Atıfbey Mahallesi
Beyazevler Mahallesi
Binbaşı Reşatbey Mahallesi
Dokuz Eylül Mahallesi
Emrez Mahallesi
Fatih Mahallesi
Gazi Mahallesi
Gazikent Mahallesi
Hürriyet Mahallesi
Irmak Mahallesi
Menderes Mahallesi
Sevgi Mahallesi
Yeşil Mahallesi
Zafer Mahallesi