Güzelbahçe Çilingir

Reklam

Kapı ve kilitler ile ilgili sorun yaşadığımızda bunun çözümü firmamız tarafından sunulan çilingir hizmeti olmaktadır. Herhangi bir sebeple ikamet veya iş yerlerinize girişte sorun yaşıyorsanız, kapı ve kilitlerin açılması için firmam tarafından çilingir hizmeti sağlanmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan tüm çilingirler profesyonel bir şekilde hizmet veren sertifikalı çilingirler ile oluşturulan bir ekip tarafından sağlanmaktadır.

Firmamız çilingirlik hizmetlerini İzmir bölgesinde gerçekleştirmektedir. Güzel şehrimiz İzmir’in nadide ilçelerinden biri olan Güzelbahçe ilçesinde de hizmetlerimiz devam etmektedir. Firmamızın faaliyetleri arasında Güzelbahçe oto çilingir hizmeti de yer almaktadır. Hizmetlerimizde olduğu gibi oto çilingir hizmetimizde sizlere iyi şekilde sunulmaktadır.

Güzelbahçe Çilingir Hizmeti

Güzelbahçe çilingir firması olarak hizmetlerimiz günün her saati aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Firmamız tarafından sunulan hizmetlere ihtiyacınız olduğunda 7/24 sizlere hizmet veren profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır. Şimdi ihtiyacınız olduğunda en kısa sürede ulaşarak çözümü size sunan firmamız bu yönden pek çok kişi tarafından takdir edilmektedir. Profesyonel bir çilingir hizmeti için zaman sınırlaması olmadan firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Güzelbahçe

Bilinen eski adıyla Kilizman olan bölge doğusunda Narlıdere ve Karabağlar, batısında ve güneybatısında Urla, güneyinde Seferihisar kuzeyinde ise İzmir Körfezi ile komşudur. 29 Aralık 1993 yılında Narlıbahçe’ den ayrılarak ilçe olan bölge on iki mahalleden oluşmaktadır. Bölgenin geçim kaynağı genel olarak tarım ve balıkçılıktan oluşmaktadır. Haftada bir gün üretici pazarlarına ev sahipliği yapan bölge ayrıca yaz aylarında da her akşam gece pazarı kurularak bölgeye ve çevre ilçelere hizmet etmektedir. Ayrıca ilçede ralli yarışları ve paraşütle atlama gibi spor faaliyetleri de düzenlenmektedir.

Güzelbahçe’de Hizmet Alabileceğiniz Mahalleler

Atatürk Mahallesi
Çamlı Mahallesi
Çelebi Mahallesi
Kahramandere Mahallesi
Küçükkaya Mahallesi
Maltepe Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
Payamlı Mahallesi
Siteler Mahallesi
Yaka Mahallesi
Yalı Mahallesi
Yelki Mahallesi