Karaburun Çilingir

Reklam

Karaburun çilingir yıllardır İzmir ve çevresinde müşterilerine en kaliteli ve kolay hizmeti sunmaktadır. Değişen zaman içerinde yenilenen teknoloji ile beraber İzmir oto piyasasında kendini yineleyerek ve güvenle müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Karaburun çilingir ürün çeşitliliğini artırarak alanında en iyisi olmayı başarmıştır.

Karaburun Oto Çilingir

Yüzlerce model otomobilin anahtar, oto çilingir, yedek otomobil anahtarı, arıza durumundaki otomobil, kullanımı artık mümkün olmayan oto anahtarlarını yapabilmektedir. Kumanda sistemi bulunmayan araçlara bu imkanı sağlayacak anahtar üretimi yapabilmektedir. Böylelikle siz de teknolojik gelişmeleri sizin için son derece değerli aracınıza uygulamış olabilirsiniz.

Karaburun Çilingir Hizmeti

Her saat hizmetinizde çilingir sektöründe çığır aşmış olan markamız size her türlü hizmeti kolaylıkla sağlayabilmektedir. İzmir’in hangi yerinde olursanız olun bir telefon kadar size yakınız. Yolda kaldığınız anlarda bir telefon ile en kısa sürede bulunduğunuz yere gelip size gerekli hizmeti sağlayabiliriz.

Sitemizde bulunan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. İlgili elemanlarımız size gerekli bilgiyi ve hizmeti en kısa sürede sağlayacaktır. Diğer oto çilingir firmalarına kıyasla sizlere en kısa sürede ulaşacağımız konusunda iddialıyız.

Karaburun

Nüfus yoğunluğu bakımından ilin en küçük ilçesi olan Karaburun güneyinden Urla ile komşudur. Bulunduğu konum itibariyle yarımada olarak da bilinen ilçe Ege Denizi ile komşudur. İzmir şehir merkezine olan uzaklığı 106 kilometredir. Ekonomi olarak yerli halkın geneli tarım ile ilgilenmektedir. Başlıca ürünler ise enginar, üzüm, nergis çiçeği. narenciye, badem ve nardır. Tarım haricinde balıkçılıkla da ilgilenmektedir. Konumu ve doğal güzelli oldukça fazla olsa da yerli ve yabancı turist bakımından oldukça az ilgi görmektedir. Bunun sebebi olarak da ulaşımda kullanılan yolların oldukça virajlı ve dar olmasıdır.

Karaburun’da Hizmet Alabileceğiniz Mahalleler

Ambarseki Mahallesi
Bozköy Mahallesi
Eğlenhoca Mahallesi
Hasseki Mahallesi
İnecik Mahallesi
İskele Mahallesi
Kösedere Mahallesi
Küçükbahçe Mahallesi
Merkez Mahallesi
Mordoğan Mahallesi
Parlak Mahallesi
Saip Mahallesi
Salman Mahallesi
Sarpıncık Mahallesi
Tepeboz Mahallesi
Yaylaköy Mahallesi