Karşıyaka Çilingir

Reklam

Firmamızın öncelikli amacı sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlamaktır. Karşıyaka Çilingir 7/24 ulaşabileceğiniz, hizmet alabileceğiniz bir firmadır. Burada çalışan çilingirlerimiz lisanslı ve sertifikalı çilingirlerdir. Açılan kapılarda veya istenilen diğer hizmetlerde herhangi bir hasarın oluşmayacağının teminatını vermekteyiz. Bu konuda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Karşıyaka Çilingir Hizmeti

Oto kapısı açma, oto çilingir hizmetimiz bulunmaktadır. Aracınıza herhangi bir hasar vermeden profesyonel biçimde kapılarını açmaktayız. Aracınızın kapılarını açmaya gelen ustalarımızın lisansı ve sertifikası bulunmaktadır.

Oluşan tüm anahtar sorunlarınızda bize ulaşabilirsiniz. Çilingir ustalarımız sorununuzun ne olduğunu bulup en hızlı şekilde çözeceklerdir. Açılmayan kapı, kasa, dolap gibi eşyaların kilitlerini açmaktayız. Bu eşyaların kilit montajı, kilit onarımı, kilit bakımı gibi işlerini yapmaktayız.

Bizimle çalışan bütün çilingirlerimiz lisans ve sertifikaya sahiplerdir. Eğitim alarak bu mesleği icra etmeye başlamışlardır. Çilingirlerimiz lisanslı ve sertifikalı olmaları meslek bilgilerinin ileri düzeyde olduğunu göstermesinin yanında, siz müşterilerimizi korumaktır. Hizmete gelen çilingirlerin güvenilirliğinden şüpheye düşmeniz hâlinde lisans veya sertifika belgesini görmek istediğinizi belirtmelisiniz. Korsan çilingirlere dikkat etmelisiniz.

Karşıyaka

Yamanlar Dağı’ nın eteği ile İzmir Körfezi arasına kurulu olan bölge doğusunda Bayraklı, kuzeydoğusunda Bornovai kuzeyinde Menemen, batısında Çiğli ile komşudur. İzmir – Menemen demiryolunun 1865 yılında açılmasıyla birlikte bölgeye yerleşim başlamıştır. Türkiye’ nin en eski opera binası Opera İzmir bölge sınırlarındadır. Ayrıca Bilim Müzesi, Bostanlı Açıkhava Arkeoloji Müzesi, Deprem Müzesi, Haberleşme Müzesi ve Hamza Rüstem Fotoğraf Müzesi de bölge sınırları içerisindedir. Birçok dalda faaliyet gösteren Karşıyaka Spor Kulübü de aynı adı taşıyan bölgede faaliyet göstermektedir.

Karşıyaka’da Hizmet Alabileceğiniz Mahalleler

Aksoy Mahallesi
Alaybey Mahallesi
Atakent Mahallesi
Bahariye Mahallesi
Bahçelievler Mahallesi
Bahriye Üçok Mahallesi
Bostanlı Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Dedebaşı Mahallesi
Demirköprü Mahallesi
Donanmacı Mahallesi
Fikri Altay Mahallesi
Goncalar Mahallesi
İmbatlı Mahallesi
İnönü Mahallesi
Latife Hanım Mahallesi
Mavişehir Mahallesi
Mustafa Kemal Mahallesi
Nergiz Mahallesi
Örnekköy Mahallesi
Sancaklı Mahallesi
Şemikler Mahallesi
Tersane Mahallesi
Tuna Mahallesi
Yalı Mahallesi
Yamanlar Mahallesi
Zübeyde Hanım Mahallesi