Kiraz Çilingir

Reklam

İzmir’in tüm lokasyonlarında ticari ve bireysel müşterilere çilingir hizmeti veren bir kurumuz. Çilingir hizmetini motorlu olarak sağladığımızdan dolayı, telefonla bize ulaştıktan sonra İzmir’in herhangi bir lokasyonunda 15 dakika içinde yanınızda olabiliyoruz.

Aracınız İzmir ili sınırları içerisinde herhangi bir mahalle veya sokakta olması kaydıyla kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Oto çilingir hizmeti sunan ustamız, istediğiniz taktirde size yetki ve ustalık sertifikasını gösterebilecektir. Çilingirlik hizmetinde en önemli konulardan biri, hizmeti veren kişinin yetki belgeli olması, sabıka kaydının olmaması ve güvenilir referanslarının olmasıdır.

Kiraz Çilingir Hizmeti​

Çilingir hizmeti alan kişi, bu hizmeti hızlı almak ister. Araç sahipleri, aracın anahtarını araba içinde unutabilir, anahtar kırılabilir, anahtar kaybolabilir. Aracınızın anahtarı bozulmuş da olabilir.  7/24 sunduğumuz Kiraz Çilingir hizmeti ile, bizi aradığınız anda bulunduğunuz yere en yakın ustayı size yönlendiriyoruz. Sunduğumuz uygun hizmet fiyatları ile, bütçenizi zorlamadan sizi aracınıza kavuşturuyoruz. O nedenle çilingir hizmeti almak yerine, aracınıza kendiniz müdahale etmeyiniz.

Çilingir hizmeti almak isteyen vatandaşların dikkat etmesi gereken en önemli husus, çilingirin Oda’ya kayıtlı olması ve yetki belgesinin olmasıdır.

Kiraz

İzmir şehir merkezine 142 kilometre mesafede olan ilçe batısında Ödemiş, güneybatısında Beydağ, güneydoğusunda Aydın ili, doğusunda ve kuzeyinde ise Manisa ili ile komşudur. İlçede bol miktarda eski ve tarihi yapı bulunmaktadır. İklim özellikleri akdeniz iklimini yaşatsa da kış ayları yüksek kesimlerde biraz daha sert geçmektedir. Ekonomi olarak tarım ve hayvancılık ile ilgilenmektedir. Yetiştirilen başlıca ürünleri ise şu şekildedir; patates, tütün, pamuk, zeytin, kestane, ceviz, incir ve üzümdür.

Kiraz’da Hizmet Alabileceğiniz Mahalleler

Ahmetler Mahallesi
Akpınar Mahallesi
Altınoluk Mahallesi
Arkacılar Mahallesi
Avunduruk Mahallesi
Aydoğdu Mahallesi
Bahçe arası Mahallesi
Başaran Mahallesi
Ceritler Mahallesi
Cevizli Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Çanakçı Mahallesi
Çatak Mahallesi
Çayağzı Mahallesi
Çömlekçi Mahallesi
Doğancılar Mahallesi
Dokuzlar Mahallesi
Emenler Mahallesi
Gedik Mahallesi
Haliller Mahallesi
Hisar Mahallesi
İğdeli Mahallesi
İstiklal Mahallesi
Kaleköy Mahallesi
Karabağ Mahallesi
Karabulu Mahallesi
Karaburç Mahallesi
Karaman Mahallesi
Kırköy Mahallesi
Kibar Mahallesi
Mavidere Mahallesi
Mersinlidere Mahallesi
Olgunlar Mahallesi
Ovacık Mahallesi
Ören Mahallesi
Örencik Mahallesi
Pınarbaşı Mahallesi
Saçlı Mahallesi
Sarıkaya Mahallesi
Sarısu Mahallesi
Sırımlı Mahallesi
Solaklar Mahallesi
Suludere Mahallesi
Şemsiler Mahallesi
Taşlıyatak Mahallesi
Tekbıçaklar Mahallesi
Tumbullar Mahallesi
Umurcalı Mahallesi
Umurlu Mahallesi
Uzunköy Mahallesi
Veliler Mahallesi
Yağlar Mahallesi
Yeni Mahallesi
Yeniköy Mahallesi
Yenişehir Mahallesi
Yeşildere Mahallesi