Narlıdere Çilingir

Reklam

Firmamız açılmayan kapı, kasa, dolap, masa gibi kilitli eşyalarınızı açmak; kilit montajı, kilit onarımı, kilit bakımı gibi durumlarda Narlıdere Çilingir olarak sizlere hizmet vermektedir.

Günümüzde çilingirlik mesleğini icra edenlerin sayısının arttığını görmekteyiz. Ancak bu artış kontrollü bir artış değildir. Eğitim almayan lisans ve sertifikası bulunmayan çilingirler, kilitli eşyalarınız açarken onlara hasar vermektedirler. Bizim firmamızda bulunan çilingir ustalarımız lisans ve sertifikaya sahip, alanında uzaman kişilerdir.

Sorununuzun bulunması ve firmamıza ihtiyacınız olduğu her saatte bize ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmetinizdeyiz. Öncelikli amacımız sizlere en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata vermektir.

Narlıdere Çilingir Hizmetleri

Oto kapısı açma, oto çilingir hizmeti vermekteyiz. Kilitlenen, açılmayan otomobilinizin kapısını hasarsız biçimde açmaktayız. Bu işi lisanslı ve sertifikalı uzman çilingir ustalarımız, en güvenilir biçimde yapmaktadır.  Aracınızı gönül rahatlığıyla uzman çilingirlerimizin ellerine bırakabilirsiniz.

Narlıdere Çilingir bütün anahtar sorunlarınızda güvenle tercih edebileceğiniz bir firmadır. Kilitli veya açılmayan kasa, kapı, dolap gibi eşyalarınız hasarsız ve uygun fiyatla lisanslı ve sertifikalı çilingir ustalarımız tarafında açılıp tarafınıza teslim edilmektedir.

Size hizmet vermek için gelen bütün çilingirlerden lisans veya sertifika belgelerini göstermelerini isteyiniz. Bu belgeleri bulunmayan çilingirler işinde uzman değildir. Bunun haricinde tüketicinin zarar görebilmesi olasıdır.

Narlıdere

İzmir’in merkez ilçelerinden olan bölge doğusunda Balçova, güneyinde Karabağlar, batısında Güzelbahçe ve kuzeyinde ise İzmir Körfezi ile komşu durumundadır. Romalılar döneminde Akhilleion olarak adlandırılan bölge Luvilerin dilinde ‘Su Geçidi, Boğaz’ anlamına gelirken Osmanlılarda ‘Sancak Kale’ günümüzde ise ‘Yeni Kale’ anlamına gelmektedir. Oldukça zengin bir eski tarihe sahip olan bölge geçmişten günümüze çeşitli etnik kökene ev sahipliği yapmıştır.

Narlıdere’de Hizmet Alabileceğiniz Mahalleler

2. İnönü Mahallesi
Altıevler Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Çamtepe Mahallesi
Çatalkaya Mahallesi
Huzur Mahallesi
Ilıca Mahallesi
Limanreis Mahallesi
Narlı Mahallesi
Sahilevleri Mahallesi
Yenikale Mahallesi