Seferihisar Çilingir

Reklam

Şirketimiz araba, ev, kasa çilingirlik hizmeti yürütmektedir. İlkemiz; lisanslı uzman kadromuz ile çilingir hizmetini en uygun fiyatlara vermektir. İzmir sınırları içerisinde herhangi bir lokasyona 20 dakikalık bir zaman içerisinde ulaşabiliyoruz. Yılın her günü ve günün her saatinde hizmete açığız. Araç anahtarlarını kopyalama, oto kapısı açma hizmetlerini yürütürken hasarsız, garantili olarak hizmet yürütüyoruz.

Seferihisar Çilingir Hizmeti

Oto çilingir hizmeti için bizi aramadan önce, aracınızın size ait olduğunu görmemiz gerektiğini lütfen unutmayınız. Bunun için de aracınızın ruhsatını görmemiz gereklidir. Bazen ruhsat da aracın içerisinde kalmış olabiliyor; bu durumda ihtiyacımız olan belge, aracın satışının noterden size yapıldığına dair olan kaydı görebileceğimiz belgedir.

Aracınızın anahtarı kaybolmuş veya kırılmış olabilir. Araç kumandası çalışmıyor olabilir veya kontak arızası göstermiş olabilir. Kilitli araç kapılarının açılması konusunda Seferihisar Çilingir olarak eğitimli ve yetki belgeli, sabıka kayıt belgeli ustalarımız hizmetinizdedir. Aradığınızda İzmir lokasyonlarının tümünde 15 dakika içerisinde yardıma hazır olacağız. Araçlarınızın kapısının açılması sırasında herhangi bir çizik veya hasar olmayacağının garantisini veriyoruz.

Seferihisar

İzmir şehir merkezine olan uzaklığı 45 kilometre olan bölge kuzeyinde Urla, kuzeydoğusunda Güzelbahçe ve Karabağlar, doğusunda Menderes, güneyinde ve batısında ise Ege Denizi ile komşu konumundadır. 3000 yıllık tarihe ev sahipliği yapan bölge 1884 senesinde ilçe olmuştur. Bölgede tipik olarak akdeniz ilkimi yaşanmaktadır. Bölge ekonomisinde zeytincilik, narenciye ve enginar yetiştiriciliği, süs bitkileri seracılığı ve hayvancılık dışında balıkçılık da önemli ölçüde gelir kaynakları arasındadır. Ekonomi genel olarak tarıma dayalı olsa da turizm de oldukça önemli bir geçim kaynağı olmuştur.

Seferihisar’da Hizmet Alabileceğiniz Mahalleler

Atatürk Mahallesi
Bengiler Mahallesi
Beyler Mahallesi
Camikebir Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Çamtepe Mahallesi
Çolak İbrahim Bey Mahallesi
Düzce Mahallesi
Gödence Mahallesi
Gölcük Mahallesi
Hıdırlık Mahallesi
İhsaniye Mahallesi
Kavakdere Mahallesi
Mersinalanı Mahallesi
Orhanlı Mahallesi
Payamlı Mahallesi
Sığacık
Tepecik Mahallesi
Turabiye Mahallesi
Turgut Mahallesi
Ulamış Mahallesi