Urla Çilingir

Reklam

Çilingir, kendi başına ve belli bir süre içerisinde, açılamayan kilitleri açma, kilide ve anahtara göre yeni anahtarlar yapma, kilit bakım ve onarım işlemlerini yapma becerisine sahip olan nitelikli kişidir.

Bazen hayat yoğunluğundan veya bazı arızalardan dolayı başımıza olumsuz durumlar gelebilmektedir. Anahtar unutma, anahtar kaybetme ya da kilidi açılamayan kapılar nu olumsuz durumlardan bazılarıdır. Çilingir ve oto çilingir hizmetleri ile ev ve araba kapılarınız çilingirler aracılığıyla kolayca açılabilmektedir. Ama insanlar için en önemi nokta ise güvenilir çilingirler bulmak ve kapılarını güvenilir kişilere emanet etmektir.

Urla Çilingir Hizmeti

Firmamız İzmir Bölgesi’nde güvenli ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Urla çilingir araması yapanlar için firmamız sizlere 7/24 yardımcı olacaktır. Lisanslı ve sertifikalı uzman çilingir ekibimiz sizlere hızlı, kaliteli ve en önemlisi de güvenli bir hizmet sunmaktadır. Uzman ekibimiz verdiğiniz adrese dakikalar sonra ulaşarak sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca uzman ekibimiz sayesinde kapılarınız hasar verilmeden açılmaktadır. Çilingir hizmeti için günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Urla

İzmir şehir merkezine 35 kilometre mesafede bulunan bölge doğusunda Güzelbahçe ve Seferihisar, batısında Çeşme, kuzeybatısında Karaburun ve Ege Denizi, kuzeyinde İzmir Körfezi, güneyinde ise Ege Denizi ile komşu durumdadır. Bilinen tarihi MÖ 4000′ lere kadar dayanmaktadır. Akdeniz ikliminin hakim olduğu bölgede kışlar ılık ve yağışlı yazlar sıcak ve kurak geçmektedir. Ekonomi olarak tarım ve turizm oldukça önemli bir yere sahiptir. Başlıca tarım ürünleri zeytin, enginar, üzüm, kavun ve bamyadır. Bölgede 2015 yılından beridir her sene Enginar Festivali düzenlenmektedir.

Urla’da Hizmet Alabileceğiniz Mahalleler

Altıntaş Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Bademler Mahallesi
Balıklıova Mahallesi
Barbaros Mahallesi
Birgi Mahallesi
Camiatik Mahallesi
Çamlıçay Mahallesi
Demircili Mahallesi
Denizli Mahallesi
Gülbahçe Mahallesi
Güvendik Mahallesi
Hacı İsa Mahallesi
İçmeler Mahallesi
İskele Mahallesi
Kadıovacık Mahallesi
Kalabak Mahallesi
Kuşçular Mahallesi
M. Fevzi Çakmak Mahallesi
Naipli Mahallesi
Nohutalan Mahallesi
Ovacık Mahallesi
Özbek Mahallesi
Rüstem Mahallesi
Sıra Mahallesi
Şirinkent Mahallesi
Torasan Mahallesi
Uzunkuyu Mahallesi
Yağcılar Mahallesi
Yaka Mahallesi
Yelaltı Mahallesi
Yeni Mahallesi
Yenice Mahallesi
Yenikent Mahallesi
Zeytinalanı Mahallesi
Zeytineli Mahallesi
Zeytinler Mahallesi